Docenten

Dr. Coyan Tromp

Curriculumontwikkelaar en docent Future Planet Studies
Telefoon: 020 - 525 8745
E-mail: j.c.tromp@uva.nl
Kamer: C3.128 
Afwezig: maandag

Prof. dr. Karel van Dam

Docent honoursonderwijs
E-mail: k.vandam@uva.nl

Dr. Machiel Keestra

Docent bachelor Bèta-gamma, Research Master Brain and Cognitive Sciences, honoursonderwijs en IIS-colleges.
Telefoon: 020 - 525 5507
E-mail: m.keestra@uva.nl
Aanwezig: maandag t/m woensdag

Dr. Maarten Blom

Docent master Forensic Science
E-mail: m.j.blom@uva.nl

Ir. Esther Quaedackers

Docent big history
Telefoon: 020 - 525 5181
E-mail: e.quaedackers@uva.nl
Aanwezig: dinsdag en vrijdag

Dr. Fred Spier

Docent Geschiedenis in het groot / Big History
Telefoon: 020 - 525 5183
E-mail: f.spier@uva.nl
Aanwezig: maandag t/m vrijdag

mr. Giliam de Valk

Docent IIS-college Geheime Praktijken en Methoden en Vaardigheden
Telefoon: 020 - 525 2210 / 020 - 525 5779
E-mail: g.g.devalk@uva.nl
Kamer: C3.132
Aanwezig: dinsdag en vrijdag

Willemijn Aerdts LL.M.

Docent Geheim Praktijken, Kwalitatieve Analyses Methoden en honoursmodule Intelligence
Telefoon: 020 - 525 2210
E-mail: w.j.m.aerdts@uva.nl
Aanwezig: op afspraak

Crelis Rammelt PhD

Docent Future Planet Studies
Telefoon: 020-525 5514
E-mail:  c.f.rammelt@uva.nl
Kamer: C3.119A

Aanwezig: dinsdag 

Jeroen van Dongen

Prof. dr. Jeroen van Dongen

Telefoon: 020-525 5739  
E-mail:  j.a.e.f.vandongent@uva.nl

Gepubliceerd door  Instituut voor Interdisciplinaire Studies

1 augustus 2017