Docenten

Dr. Machiel Keestra

Docent bachelor Bèta-gamma, Research Master Brain and Cognitive Sciences, honoursonderwijs en IIS-colleges.
Telefoon: 020 - 525 5507
E-mail: m.keestra@uva.nl
Aanwezig: maandag t/m woensdag

Prof. dr. Karel van Dam

Docent honoursonderwijs
E-mail: k.vandam@uva.nl

Jeroen van Dongen

Prof. dr. Jeroen van Dongen

Telefoon: 020-525 5739  
E-mail:  j.a.e.f.vandongent@uva.nl

Crelis Rammelt PhD

Docent Future Planet Studies
Telefoon: 020-525 5514
E-mail:  c.f.rammelt@uva.nl
Kamer: C3.119A

Aanwezig: dinsdag 

Dr. Coyan Tromp

Curriculumontwikkelaar en docent Future Planet Studies
Telefoon: 020 - 525 8745
E-mail: j.c.tromp@uva.nl
Kamer: C3.128 
Afwezig: maandag

Dr. Fred Spier

Docent Big History
Telefoon: 020 - 525 5183
E-mail: f.spier@uva.nl
Aanwezig: maandag t/m vrijdag

Ir. Esther Quaedackers

Docent Big History
Telefoon: 020 - 525 5181
E-mail: e.quaedackers@uva.nl
Aanwezig: dinsdag en vrijdag

drs. Ellen Algera

Docent Bèta-gamma
E-mail: e.m.algera@uva.nl
Kamer: C3.119A

Joris Buis MSc

Projectmanager Tesla minor, Placemaking Estafette
Email: j.j.w.buis@uva.nl
Kamer: C3.119A

Tim Bulters

Tim Bulters MSc

Docent Bèta-gamma
Telefoon: 020 - 525 5514
E-mail: t.l.bulters@uva.nl
Kamer: C3.119A

 

Emma Daniels

Docent Future Planet Studies
Kamer: C3.119A

Hannah Edelbroek

Hannah Edelbroek MSc

Docent Bèta-gamma
E-mail: h.m.edelbroek@uva.nl
Kamer: C3.119A

Koen vd Gaast

Koen van der Gaast MSc

Docent Future Planet Studies
E-mail: k.h.vandergaast@uva.nl
Kamer: C3.119A

Elmar Jansen MSc

Docent Bèta-gamma en Future Planet Studies
E-mail: e.f.jansen@uva.nl
Kamer: C3.119A

Lieke Mulder

dr. Lieke Mulder

Docent Bèta-gamma en Future Planet Studies
E-mail:  l.l.mulder@uva.nl
Kamer: C3.119A

Ger Post MSc

Docent Brain and Cognitive Sciences
E-mail: g.post@uva.nl
Kamer: C3.119A

Mieke de Roo

Docent Bèta-gamma
E-mail: m.deroo@uva.nl
Kamer: C3.119A

dr. Jaap Rothuizen

Docent Future Planet Studies
E-mail:  j.v.rothuizen@uva.nl
Kamer: C3.119A

Astrid Ruiter MSc

Docent Future Planet Studies
E-mail: a.s.ruiter@uva.nl
Kamer: C3.119A

Anneke

Anneke ter Schure

Docent Future Planet Studies
Kamer: C3.119A

Merel Talbi

Merel Talbi MSc

Docent Bèta-gamma en Future Planet Studies
E-mail: m.m.talbi@uva.nl
Kamer: C3.119A

Rebecca Sier

Rebecca Sier

Docent Bèta-gamma en Brain and Cognitive Sciences
E-mail: r.sier@uva.nl
Kamer: C3.119A

Misha Velthuis MSc

Docent Bèta-gamma
E-mail: m.velthuis@uva.nl
Kamer: C3.119A
 

 

Robert van Leeuwen

Robert van Leeuwen

Docent Bèta-gamma
E-mail: R.A.vanLeeuwen@uva.nl
Kamer: C3.119A

Jaco de Swart

Docent Bèta-gamma
E-mail: J.G.deSwart@uva.nl
Kamer: C3.119A

Iwan Oostrom

Docent Future Planet Studies
E-mail: I.P.Oostrom@uva.nl
Kamer: C3.119A

Emiel Woutersen

Docent Bèta-gamma
E-mail: E.Woutersen@uva.nl
Kamer: C3.119A

Jeroen Schütt

Docent Future Planet Studies
E-mail: J.Schutt@uva.nl
Kamer: C3.119A

Fenna Hoefsloot

Docent Future Planet Studies
E-mail: F.I.Hoefsloot@uva.nl
Kamer: C3.119A

David Ismangil

Docent Future Planet Studies
E-mail: D.S.Ismangil@uva.nl
Kamer: C3.119A

Pieter Zitman

Docent Future Planet Studies
E-mail: P.A.Zitman@uva.nl
Kamer: C3.119A

Steven de Goede

Docent Future Planet Studies
Kamer: C3.119A

Pieter van Dijk

Docent Future Planet Studies
E-mail: P.H.H.M.vandijk@uva.nl
Kamer: C3.119A

Jelle Zandveld

Docent Bèta-gamma
E-mail: J.Zandveld@uva.nl
Kamer: C3.119A

Stella Blok

Docent Bèta-gamma
E-mail: S.E.Blok@uva.nl
Kamer: C3.119A

Gepubliceerd door  Instituut voor Interdisciplinaire Studies

5 oktober 2017