Junior-docenten

drs. Ellen Algera

Junior-docent   
E-mail: e.m.algera@uva.nl
Kamer: C3.119A

Roosmarijn Bakker

Junior-docent
E-mail: r.bakker1@uva.nl
Kamer: C3.119A

Viola Bennink

Junior-docent
Kamer: C3.119A

Stephen Brown

Junior-docent
E-mail: s.b.r.e.brown@uva.nl
Kamer: C3.119A

Joris Buis MSc

Coördinator junior-docenten, Projectmanager Tesla minor
Email: j.j.w.buis@uva.nl
Kamer: C3.119A

Tim Bulters

Tim Bulters MSc

Junior-docent
Telefoon: 020 - 525 5514
E-mail: t.l.bulters@uva.nl
Kamer: C3.119A

 

Emma Daniels

Junior-docent
Kamer: C3.119A

Hannah Edelbroek

Hannah Edelbroek MSc

Junior-docent
E-mail: h.m.edelbroek@uva.nl
Kamer: C3.119A

Jolien Franken

Jolien Francken PhD

Junior-docent
E-mail: j.c.francken@uva.nl
Kamer: C3.119A

 

Koen vd Gaast

Koen van der Gaast MSc

Junior-docent
E-mail: k.h.vandergaast@uva.nl
Kamer: C3.119A

Evert Glebbeek PhD

Junior-docent
E-mail: e.glebbeek@uva.nl
Kamer: C3.119A

Elmar Jansen MSc

Junior-docent Bèta-gamma en Future Planet Studies
E-mail: e.f.jansen@uva.nl
Kamer: C3.119A

Ayla Kruis

Junior-docent
Kamer: C3.119A

foto Myrthe Mijnders

Myrte Mijnders MSc

Junior-docent
E-mail: m.t.mijnders@uva.nl
Kamer: C3.119A

Lieke Mulder

dr. Lieke Mulder

Junior-docent Bèta-gamma en Future Planet Studies
E-mail:  l.l.mulder@uva.nl
Kamer: C3.119A

Ger Post MSc

Junior-docent
E-mail: g.post@uva.nl
Kamer: C3.119A

Mieke de Roo

Junior-docent
E-mail: m.deroo@uva.nl
Kamer: C3.119A

dr. Jaap Rothuizen

Junior-docent
E-mail:  j.v.rothuizen@uva.nl
Kamer: C3.119A

Astrid Ruiter MSc

Junior-docent Future Planet Studies
E-mail: a.s.ruiter@uva.nl
Kamer: C3.119A

Anneke

Anneke ter Schure

Junior-docent
Kamer: C3.119A

Merel Talbi

Merel Talbi MSc

Junior-docent     
E-mail: m.m.talbi@uva.nl
Kamer: C3.119A

Rebecca Sier

Rebecca Sier

Junior-docent
E-mail: r.sier@uva.nl
Kamer: C3.119A

Henk Pieter Sterk

Henk Pieter Sterk

Junior-docent
E-mail: h.p.sterk@uva.nl
Kamer: C3.119A

Misha Velthuis MSc

Junior-docent Bèta-gamma
E-mail: m.velthuis@uva.nl
Kamer: C3.119A
 

 

Njal van Woerden

Njal van Woerden MA

Junior-docent
E-mail:  a.n.vanwoerden@uva.nl
Kamer: C3.119A

Lara Janssen

Lara Janssen

Junior-docent
E-mail: L.J.M.Janssen@uva.nl
Kamer: C3.119A

Robert van Leeuwen

Robert van Leeuwen

Junior-docent
E-mail: R.A.vanLeeuwen@uva.nl
Kamer: C3.119A

Gepubliceerd door  Instituut voor Interdisciplinaire Studies

6 april 2017