Voor de beste ervaring schakelt u JavaScript in en gebruikt u een moderne browser!
Contact

Docenten

medewerker

Dr Machiel Keestra

Docent bachelor Bèta-gamma, Research Master Brain and Cognitive Sciences, honoursonderwijs en IIS-colleges.
Telefoon: 020 - 525 5507
E-mail: m.keestra@uva.nl
Aanwezig: maandag t/m woensdag

Prof. Dr Karel van Dam

Docent honoursonderwijs
E-mail: k.vandam@uva.nl

Jeroen van Dongen

Prof. Dr Jeroen van Dongen

Telefoon: 020-525 5739  
E-mail:  j.a.e.f.vandongent@uva.nl

Dr Coyan Tromp

Curriculumontwikkelaar en docent Future Planet Studies
Telefoon: 020 - 525 8745
E-mail: j.c.tromp@uva.nl
Kamer: C3.128 
Afwezig: maandag

Ir. Esther Quaedackers

Docent Big History
Telefoon: 020 - 525 5181
E-mail: e.quaedackers@uva.nl
Aanwezig: dinsdag en vrijdag

Joris Buis MSc

Projectmanager Tesla minor, Placemaking Estafette
Email: j.j.w.buis@uva.nl
Kamer: C3.119A

Elmar Jansen MSc

Docent Bèta-gamma en Future Planet Studies
E-mail: e.f.jansen@uva.nl
Kamer: C3.119A

Mieke de Roo MSc

Docent Bèta-gamma
E-mail: m.deroo@uva.nl
Kamer: C3.119A

Jaap Rothuizen MSc 

Docent Future Planet Studies
E-mail:  j.v.rothuizen@uva.nl
Kamer: C3.119A

IIS

Astrid Ruiter MSc

Docent Future Planet Studies
E-mail: a.s.ruiter@uva.nl
Kamer: C3.119A

Merel Talbi

Merel Talbi MSc

Docent Bèta-gamma
E-mail: m.m.talbi@uva.nl
Kamer: C3.119A

IIS

Misha Velthuis MSc

Docent Future Planet Studies
E-mail: m.velthuis@uva.nl
Kamer: C3.119A
 

 

Jordy Willems MSc

Docent Future Planet Studies
E-mail: j.willems2@uva.nl
Kamer: C3.119A

Iwan Oostrom MA

Docent Bèta-Gamma & Docentencoördinator
E-mail: I.P.Oostrom@uva.nl
Kamer: C3.119A

IIS

Emiel Woutersen MSc

Docent Bèta-gamma
E-mail: E.Woutersen@uva.nl
Kamer: C3.119A

Jarik Guijt MSc

Docent Bèta-gamma & Docentencoördinator
E-mail: j.guijt@uva.nl
Kamer: C3.119A

Jim Groot MSc

Docent Future Planet Studies
Email: j.groot2@uva.nl.

Kamer: C3.119A

Els Aarts MSc

Docent Future Planet Studies
E-mail: e.aarts@uva.nl
Kamer: C3.119A

IIS

Dr Jelle Zandveld

Docent Bèta-gamma
E-mail: J.Zandveld@uva.nl
Kamer: C3.119A

Jasper Steenvoorden Msc

Docent Future Planet Studies
E-mail: j.steenvoorden@uva.nl
Kamer: C3.119A

Dr Emma van der Zanden

Docent Future Planet Studies
E-mail:e.vanderzanden@uva.nl
Kamer: C3.119A
(Vervangt tot 01-01-2020 Lieke Mulder als onderwijscoördinator FPS, niet werkzaam op woensdag)

Dr Esther van Duin

Docent Brain & Cognitive Sciences
Email: e.d.a.vanduin@uva.nl

Kamer: C3.119A

medewerker

Elmar Becker MSc

Docent Future Planet Studies
Email: e.becker@uva.nl

Kamer: C3.119A

medewerker

Mieke van Vemden MSc

Docent Future Planet Studies
Email: m.s.vanvemden@uva.nl

Kamer: C3.119A

medewerker

Ruben Weesie MSc

Docent Future Planet Studies
Email: r.v.weesie@uva.nl

Kamer: C3.119A

medewerker

Mike Martinus MSc

Docent Future Planet Studies
Email: m.l.martinius@uva.nl

Kamer: C3.119A

Njal van Woerden MA

Docent Future Planet Studies & Bèta-gamma
Email: a.n.vanwoerden@uva.nl

Kamer: C3.119A

medewerker

Jacqueline Libert

Docent Bèta-gamma
Email: j.libert@uva.nl

Kamer: C3.119A

medewerker

Vikki de Jong

Docent Bèta-gamma & Future Planet Studies
Email: v.o.dejong@uva.nl

Kamer: C3.119A