Voor de beste ervaring schakelt u JavaScript in en gebruikt u een moderne browser!
EN
Contact

Docenten

dhr. dr. M. (Machiel) Keestra

Docent bachelor Bèta-gamma, Research Master Brain and Cognitive Sciences, honoursonderwijs en IIS-colleges.

dhr. prof. dr. J.A.E.F. (Jeroen) van Dongen

Docent IIS

mw. dr. J.C. (Coyan) Tromp

Curriculumontwikkelaar en docent Future Planet Studies

mw. ir. E. (Esther) Quaedackers MSc

Docent Big History

dhr. drs. E.F. (Elmar) Jansen

Docent Bèta-gamma en Future Planet Studies

mw. M. (Mieke) de Roo MSc

Docent Bèta-gamma

dhr. J.V. (Jaap) Rothuizen MSc

Docent Future Planet Studies

mw. dr. A.S. (Astrid) Ruiter

Docent Future Planet Studies

mw. M.M. (Merel) Talbi MSc

Docent Bèta-gamma

dhr. J. (Jordy) Willems

Docent Future Planet Studies

dhr. J.J. (Jarik) Guijt MSc

Docent Bèta-gamma & Docentencoördinator

dhr. J. (Jim) Groot MSc

Docent Future Planet Studies

mw. E. (Els) Aarts MSc

Docent Future Planet Studies

dhr. A.N. (Njal) van Woerden

Docent Future Planet Studies & Bèta-gamma

Prof. Dr Karel van Dam

Docent honoursonderwijs
E-mail: k.vandam@uva.nl

Misha Velthuis MSc

Docent Future Planet Studies
E-mail: m.velthuis@uva.nl
Kamer: C3.119A

Mike Martinus MSc

Docent Future Planet Studies
Email: m.l.martinius@uva.nl

Kamer: C3.119A

Ruben Weesie MSc

Docent Future Planet Studies
Email: r.v.weesie@uva.nl

Kamer: C3.119A

Dr Jelle Zandveld

Docent Bèta-gamma
E-mail: J.Zandveld@uva.nl
Kamer: C3.119A

Jacqueline Libert

Docent Bèta-gamma
Email: j.libert@uva.nl

Kamer: C3.119A

Vikki de Jong

Docent Bèta-gamma & Future Planet Studies & Docentencoördinator 
Email: v.o.dejong@uva.nl
Kamer: C3.119A

Donya Danesh

Docent Future Planet Studies
Email: d.c.danesh@uva.nl 
Kamer: C3.119A


Jeroen van Baar

Docent Brain and Cognitive Sciences
Email: j.m.vanbaar@uva.nl
Kamer: C3.119A

Nina Breedveld

Docent Brain and Cognitive Sciences
Email: n.b.breedveld@uva.nl
Kamer: C3.119A

Skyla Herod

Docent Brain and Cognitive Sciences
Email: s.m.herod@uva.nl
Kamer: C3.119A

Renske Hoondert

Docent Future Planet Studies
Email: r.p.j.hoondert@uva.nl
Kamer: C3.119A

Esther Jansen

Docent Bèta-gamma
E-mail: e.f.jansen2@uva.nl
Kamer: C3.119A

Thijs Loonstra

Docent Bèta-gamma
E-mail: t.i.loonstra@uva.nl
Kamer: C3.119A

Simon Stuij

Docent Bèta-gamma
E-mail: s.g.stuij@uva.nl
Kamer: C3.119A

Katinka Wijsman

Docent Bèta-gamma & Future Planet Studies
Email: k.m.wijsman@uva.nl
Kamer: C3.119A

Walter van Dijk

Docent Future Planet Studies
Email: w.vandijk@uva.nl
Kamer: C3.119A

Anne Uilhoorn

Docent Future Planet Studies
Email: a.g.uilhoorn@uva.nl
Kamer: C3.119A

Joris van de Klei

Docent Future Planet Studies
Email: j.vanderklei@uva.nl
Kamer: C3.119A

Rosanne Michelsen

Docent Future Planet Studies
Email: r.j.michielsen2@uva.nl
Kamer: C3.119A

Jolien Francken

Docent Brain and Cognitive Sciences
Email: J.C.Francken@uva.nl 
Kamer: C3.119A