Voor de beste ervaring schakelt u JavaScript in en gebruikt u een moderne browser!

Docenten

Dhr. dr. M. (Machiel) Keestra

Docent bachelor Bèta-gamma, Research Master Brain and Cognitive Sciences, honoursonderwijs en IIS-colleges.

Dhr. prof. dr. J.A.E.F. (Jeroen) van Dongen

Docent IIS

Mw. dr. J.C. (Coyan) Tromp

Curriculumontwikkelaar en docent Future Planet Studies

Mw. V.O. (Vikki) de Jong

Docent Bèta-gamma & Future Planet Studies & Docentencoördinator 

Mw. ir. E. (Esther) Quaedackers MSc

Docent Big History

Dhr. drs. E.F. (Elmar) Jansen

Docent Bèta-gamma en Future Planet Studies

Mw. M. (Mieke) de Roo MSc

Docent Bèta-gamma

Dhr. J.V. (Jaap) Rothuizen MSc

Docent Future Planet Studies

Mw. dr. A.S. (Astrid) Ruiter

Docent Future Planet Studies

Mw. M.M. (Merel) Talbi MSc

Docent Bèta-gamma

Dhr. J. (Jordy) Willems

Docent Future Planet Studies

Dhr. J.J. (Jarik) Guijt MSc

Docent Bèta-gamma & Docentencoördinator

Dhr. J. (Jim) Groot MSc

Docent Future Planet Studies

Mw. E. (Els) Aarts MSc

Docent Future Planet Studies

Dhr. A.N. (Njal) van Woerden

Docent Future Planet Studies & Bèta-gamma

Dhr. dr. M. (Misha) Velthuis

Docent Future Planet Studies

Dhr. prof. dr. K. van Dam

Docent honoursonderwijs

Dhr. S.G. (Simon) Stuij PhD

Docent Bèta-gamma

Mw. dr. J.C. (Jolien) Francken

Docent Brain and Cognitive Sciences

Dhr. M.L. (Mike) Martinius MSc

Docent Future Planet Studies

Donya Danesh

Docent Future Planet Studies
Email: d.c.danesh@uva.nl 
Kamer: C3.119A

Nina Breedveld

Docent Brain and Cognitive Sciences
Email: n.b.breedveld@uva.nl
Kamer: C3.119A

Skyla Herod

Docent Brain and Cognitive Sciences
Email: s.m.herod@uva.nl
Kamer: C3.119A

Esther Jansen

Docent Bèta-gamma
E-mail: e.f.jansen2@uva.nl
Kamer: C3.119A

Katinka Wijsman

Docent Bèta-gamma & Future Planet Studies
Email: k.m.wijsman@uva.nl
Kamer: C3.119A

Anne Uilhoorn

Docent Future Planet Studies
Email: a.g.uilhoorn@uva.nl
Kamer: C3.119A

Joris van der Klei

Docent Future Planet Studies
Email: j.vanderklei@uva.nl
Kamer: C3.119A