Voor de beste ervaring schakelt u JavaScript in en gebruikt u een moderne browser!
Je gebruikt een niet-ondersteunde browser. Deze site kan er anders uitzien dan je verwacht.

Docenten

 

Prof. dr. Karel van Dam

Docent honoursonderwijs

K.vanDam@uva.nl

 

Dr. Machiel Keestra

Docent bachelor Bèta-gamma, Research Master Brain and Cognitive Sciences, honoursonderwijs en IIS-keuzevakken.

M.Keestra@uva.nl

 

Dr. Coyan Tromp

Curriculumontwikkelaar en docent Future Planet Studies

J.C.Tromp@uva.nl

 

Prof. dr. Jeroen van Dongen

docent IIS

J.A.E.F.vanDongen@uva.nl

 

Ir. Esther Quaedackers MSc

Docent Big History

E.Quaedackers@uva.nl

 

Drs. Elmar Jansen

Docent Bèta-gamma

E.F.Jansen@uva.nl

 

Mieke de Roo MSc

Docent Bèta-gamma

M.deRoo@uva.nl

 

Walter van Dijk MSc

Docent Future Planet Studies

w.vandijk@uva.nl

 

Donya Danesh PhD

Docent Future Planet Studies

d.c.danesh@uva.nl

 

 

Skyla Herod PhD

Docent Brain and Cognitive Sciences

s.m.herod@uva.nl

 

Joris van der Klei MSc

Docent Bèta-gamma en Future Planet Studies, en docent-coördinator.

j.vanderklei@uva.nl
 

 

Esther Jansen MA

Docent Bèta-gamma en Future Planet Studies

e.f.jansen2@uva.nl
 

 

Katinka Wijsman PhD

Docent Bèta-gamma en Future Planet Studies

k.m.wijsman@uva.nl

 

Anne Uilhoorn MSc

Docent Future Planet Studies

a.g.uilhoorn@uva.nl

 

Merel Talbi PhD

Docent Bèta-gamma en Future Planet Studies

M.M.Talbi@uva.nl

 

Jaap Rothuizen MSc

Docent Future Planet Studies

j.v.rothuizen@uva.nl

 

Jordy Willems MSc

Docent Future Planet Studies

j.willems2@uva.nl

 

Dr. Misha Velthuis

Docent Future Planet Studies

m.velthuis@uva.nl

 

Els Aarts MSc

Docent Future Planet Studies

e.aarts@uva.nl

 

Dr. Astrid Ruiter

Docent Future Planet Studies

A.S.Ruiter@uva.nl

 

Njal van Woerden MA

Docent Bèta-gamma en Future Planet Studies

a.n.vanwoerden@uva.nl

 

 

Jim Groot MSc

Docent Future Planet Studies

j.groot2@uva.nl

 

Jacqueline Libert MSc

Docent Bèta-gamma

j.libert@uva.nl

 

Simon Stuij PhD

Docent Bèta-gamma

s.g.stuij@uva.nl

 

Daniël Kooij MSc

Docent Future Planet Studies

d.e.kooij@uva.nl

 

Rosa van Schaick MSc

Docent Future Planet Studies

r.vanschaick@uva.nl

 

Lotte Levelt MSc

Docent Bèta-gamma en Future Planet Studies

l.levelt@uva.nl

 

Rosa Rougoor MSc

Docent Bèta-gamma en Future Planet Studies

r.rougoor@uva.nl

 

Lotus Arian MSc

Docent Future Planet Studies

L.Y.Arian@uva.nl

 

Sebastiaan van Bruchem MSc

Docent Bèta-gamma en Future Planet Studies

s.r.vanbruchem@uva.nl

 

Karijn van den Berg Phd

Docent Bèta-gamma

k.vandenberg@uva.nl

 

Sebastián Balart Sánchez PhD

Docent Brain and Cognitive Sciences

s.a.balartsanchez@uva.nl

 

Thijs Loonstra MSc

Docent Bèta-gamma

t.i.loonstra@uva.nl

 

Max Keijzer MSc

Docent Future Planet Studies

 

 

Julian van Vugt MSc

Docent Bèta-gamma en Future Planet Studies